OPLEIDINGEN


ALGEMEEN

DIRECTIE

Emmy Leleu

Directeur 
Coördinator Informatica, Grafisch ontwerp, Webontwikkelaar 
Emmy.leleu@cvo3hofsteden.org

 

Geert Oppeel

Directeur
Coördinator Personeel 
Geert.Oppeel@cvo3hofsteden.org

 

Gwen Carmans

Adjunct-directeur
Coördinator IKZ & Veiligheid, Techniek, Groen, Apotheekassistent
Gwen.carmans@cvo3hofsteden.org


Dorine Degrande

Adjunct-directeur
Coördinator Mode en Creatie, Huishoudhulp
Dorine.degrande@cvo3hofsteden.org 


Mieke Lapauw

Adjunct-directeur
Coördinator Talen,
Communicatie en Promotie
mieke.lapauw@cvo3hofsteden.org

 

Caelle Seynhaeve

Adjunct-directeur 
Coördinator Bedrijfsbeheer, Fotografie, Florist, Goudsmid, Lichaamsverzorging, Culinair, Tandartsassistent
caelle.seynhaeve@cvo3hofsteden.org  

 

Natalie Verstaen

Adjunct-directeur 
Coördinator NT2 en Engels 
natalie.verstaen@cvo3hofsteden.org

 

 

Agenda