OPLEIDINGEN


ALGEMEEN

Lesplaatsen met secretariaat

Kortrijk Campus 3 Hofsteden

Kortrijk Campus 3 Hofsteden
Minister De Taeyelaan 13
8500 Kortrijk
056 25 47 13
kortrijk@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
08:15 - 20:45
Dinsdag
08:15 - 20:45
Woensdag
08:15 - 20:45
Donderdag
08:15 - 20:45
Vrijdag
08:15 - 12:30

Veiligheidsmaatregelen:

Gelieve enkel te parkeren op de aangeduide parkings en de aanwijzingen van de parkeerwachter te respecteren. Zie parkeerplan Kortrijk.

Roken is ten strengste verboden tussen 08.00 en 18.00 uur op heel de campus. Na 18.00 uur mag er wel gerookt worden buiten aan ingang noord: Mogen wij vragen je peuken in de asbak te gooien?

Rolstoeltoegankelijk

Kortrijk Campus Techniek & Design

Kortrijk Campus Techniek & Design
Graaf Karel de Goedelaan 7
8500 Kortrijk
056 23 28 80
kortrijk@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
13:15 - 19:45
Dinsdag
08:45 - 17:15
Woensdag
09:00 - 12:15
Donderdag
09:00 - 13:15
Rolstoeltoegankelijk (alle opleidingen)
Niet rolstoeltoegankelijk (Mode / NT2)

Menen Campus Y. Serruysstraat

Menen Campus Y. Serruysstraat
Yvonne Serruysstraat 40
8930 Menen
056 90 78 90
menen@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
08:15 - 20:45
Dinsdag
08:15 - 20:45
Woensdag
08:15 - 20:45
Donderdag
08:15 - 20:45
Vrijdag
08:15 - 13:30
Rolstoeltoegankelijk

Tielt Vijverhof

Tielt Vijverhof
Kortrijkstraat 70
8700 Tielt
051 43 96 49
tielt@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
08:15 - 20:45
Dinsdag
08:15 - 20:45
Woensdag
12:15 - 20:45
Donderdag
08:15 - 20:45

Ingang aan de zijkant van het gebouw

Rolstoeltoegankelijk

Izegem Meiboomstraat

Izegem Meiboomstraat
Meiboomstraat 8
8870 Izegem
051 30 04 28
izegem@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
08:15 - 20:45
Dinsdag
12:15 - 20:45
Woensdag
08:15 - 20:45
Donderdag
08:15 - 20:45
Vrijdag
08:15 - 12:30
13:15 - 17:30
Rolstoeltoegankelijk

Menen Campus Grenslandscholen

Menen Campus Grenslandscholen
Vander Merschplein 54
8930 Menen
056 90 78 90
menen@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
17:15 - 20:15
Dinsdag
17:15 - 20:15
Woensdag
17:15 - 20:15
Donderdag
17:15 - 20:15
Niet rolstoeltoegankelijk

Tielt Stationstraat

Tielt Stationstraat
Stationstraat 67
8700 Tielt
051 42 63 62
tielt@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
16:30 - 20:45
Dinsdag
17:15 - 20:45
Woensdag
15:45 - 20:45
Donderdag
16:30 - 20:45
Rolstoeltoegankelijk

Zwevegem

Zwevegem
H. Consciencestraat 1A
8550 Zwevegem
056 72 01 72
zwevegem@cvo3hofsteden.org
Openingsuren secretariaat
Maandag
13:30 - 20:45
Dinsdag
08:15 - 11:30
12:15 - 20:45
Woensdag
08:15 - 11:30
16:30 - 20:45
Donderdag
08:15 - 11:30
12:15 - 20:45
Niet rolstoeltoegankelijk

Lesplaatsen zonder secretariaat

Izegem De Leest

Izegem De Leest
Sint-Jorisstraat 62
8870 Izegem
051 33 76 10
izegem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Heule Campus Athena

Heule Campus Athena
Guido Gezellelaan 10
8501 Heule
056 25 47 13
heule@cvo3hofsteden.org
Niet rolstoeltoegankelijk

Kortrijk Groeningeheem

Kortrijk Groeningeheem
Passionistenlaan 1
8500 Kortrijk
056 25 47 13
kortrijk@cvo3hofsteden.org
Niet rolstoeltoegankelijk

Ledegem De Kring

Ledegem De Kring
Hugo Verriestlaan 16
8860 Ledegem
056 90 78 90
ledegem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Meulebeke Ter Deeve

Meulebeke Ter Deeve
Bonestraat 24
8760 Meulebeke
051 43 96 49
meulebeke@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Ruiselede Den Tap

Ruiselede Den Tap
Aalterstraat 10
8755 Ruiselede
051 43 96 49
tielt@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Wevelgem De Startbaan

Wevelgem De Startbaan
Veldstraat 17
8560 Wevelgem
056 90 78 90
wevelgem@cvo3hofsteden.org
Niet rolstoeltoegankelijk

Wingene Rode Kruis

Wingene Rode Kruis
Boskapeldreef 6
8750 Wingene
051 43 96 49
wingene@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Zwevezele Het Damberd

Zwevezele Het Damberd
Marktplein 11
8750 Zwevezele
051 43 96 49
zwevezele@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Harelbeke CC Het Spoor

Harelbeke CC Het Spoor
Eilandstraat 6
8530 Harelbeke
harelbeke@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Lauwe Basisschool Ter Molen

Lauwe Basisschool Ter Molen
Grote Molenstraat 113
8930 Lauwe
lauwe@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Waregem Campus Atheneum

Waregem Campus Atheneum
Molenstraat 43
8790 Waregem
waregem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Wevelgem CC Guldenberg

Wevelgem CC Guldenberg
Acaciastraat 1
8560 Wevelgem
wevelgem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Tielt Europahal

Generaal Maczekplein 5
8700 Tielt
051 43 96 49
tielt@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Gullegem Het Knooppunt

Gullegem Het Knooppunt
Gulleheemlaan 20
8560 Gullegem
056 90 78 90
gullegem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Kortrijk Campus tuinbouwschool

Kortrijk Campus tuinbouwschool
Condédreef 10
8500 Kortrijk
056 23 28 80
kortrijk@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Kortrijk LDC De Condé

Kortrijk LDC De Condé
Condédreef 16
8500 Kortrijk
056 25 47 13
kortrijk@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Lendelede Campus CLW Athena

Lendelede Campus CLW Athena
Pastoor De Beirstraat 7
8860 Lendelede
051 30 04 28
lendelede@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Moorslede Patria

Moorslede Patria
6de Jagersstraat 4
8890 Moorslede
056 90 78 90
moorslede@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Tielt Buurthuis

Tielt Buurthuis
Zwartegevelstraat 66
8700 Tielt
051 43 96 49
tielt@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Wevelgem Elckerlyc

Wevelgem Elckerlyc
Elckerlycplein 1
8560 Wevelgem
056 90 78 90
wevelgem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Wingene LDC Geselle

Wingene LDC Geselle
Sint-Amandsstraat 2
8750 Wingene
051 43 96 49
wingene@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Bavikhove SCC De Torengalm

Bavikhove SCC De Torengalm
Kervijnstraat 1
8531 Bavikhove
bavikhove@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Hulste Dorpshuis De Rijstpekker

Hulste Dorpshuis De Rijstpekker
Kasteelstraat 13
8531 Hulste
hulste@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Waregem Sport. Vlaanderen (vroegere Bloso)

Waregem Sport. Vlaanderen (vroegere Bloso)
Veldloopstraat 11
8790 Waregem
waregem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Wervik Grenslandscholen campus

Wervik Grenslandscholen campus
Hellestraat 15
8940 Wervik
wervik@cvo3hofsteden.org
Niet rolstoeltoegankelijk

Wevelgem Porseleinhallen

Wevelgem Porseleinhallen
Cultuurpad 1
8560 Wevelgem
wevelgem@cvo3hofsteden.org
Rolstoeltoegankelijk

Kortrijk VDAB

Louis Robbeplein 6B
8500 Kortrijk
056 25 47 13
kortrijk@cvo3hofsteden.org

Kaart